Bref Brilliant Gel All in 1 Spring Rain - závesný WC blok gélový 3x42g

Bref Brilliant Gel Spring Rain: Účinný All in 1 WC čistiaci gél pre sviežosť a žiarivý lesk.

Skladom (2 ks)
Kód: 9000101508918
Značka: Bref
€3,94 / ks €3,28 bez DPH
Kategória: WC závesné bloky a gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Výrobca: Henkel
Prevedenie: Gélový blok
Hmotnosť: 3x42g
EAN: 9000100656801

Bref Brilliant Gel Spring Rain, wc blok 3 x 42 g Bref Brilliant Gel Spring Rain: Účinný All in 1 WC čistiaci gél pre sviežosť a žiarivý lesk.

Bref Brilliant Gel Spring Rain je prvý gélový Bref WC blok. Vďaka svojmu All in 1 zloženiu so štyrmi funkciami udržuje tento automatický WC čistič vašu toaletu čistú s každým spláchnutím, zabraňuje usadzovaniu nových nečistôt, ponúka špeciálnu sviežosť a zanecháva dokonalý lesk. Pri spláchnutí toalety sa Bref Brilliant Gel premení na rýchly penový WC čistič, ktorý osvieži vašu toaletu a zanechá príjemnú vôňu. Bref Brilliant Gél je brilantným riešením pre vašu toaletu. Pozrite sa na ďalšie varianty Bref Brilliant Gelu, Arctic Ocean a Magic Breeze, a objavte nové vône.

Benefity produktu:

  • Luxusná parfumová vôňa poskytuje dlhšiu sviežosť
  • Dlhšie trvajúci: až o 20% viac spláchnutí*
  • Brilantné riešenie pre vašu toaletu

Dlhotrvajúce zloženie: Bref WC blok má novú inovatívnu gélovou technológiu a dlhú životnosť, čo umožňuje až o 20% viac spláchnutí*. *V porovnaní s Bref Power Aktiv Zloženie: > 30% neiónové tenzidy, < 5% aniónové tenzidy, Parfum, Konzervačné látky (metylizotiazolinón, benzizotiazolinón) Príprava a použitie:

  • Použitie: Odstráňte hliníkovú fóliu z WC bloku a umiestnite ho na okraj toalety tam, kde je prúd vody najsilnejší. Spláchnutím získate žiarivo čistú toaletu! Skladovanie:
  • Skladujte pri teplote od +5°C do +40°C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby vyznačeného na obale. Nebezpečenstvo. Obsahuje: Etoxylované C9-11 alkoholy, Etoxylované alkoholy C12-14, sulfáty, sodné soli. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Obsahuje 2-methylisothiazol-3(2H)-one. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára.
  • Bezpečnostné varovanie: Udržujte mimo dosahu detí. Pred použitím si prečítajte štítok a informácie o produkte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.