Bref Power Aktiv Gel Ocean - čistiaci gél na povrch toalety s vôňou oceánu 700ml

Bref Power Aktiv Gel je perfektný na vynikajúce, žiarivé a svieže výsledky čistenia. Čistič toalety odstraňuje vodný kameň, nečistoty a škvrny z okraja toalety a toaletnej misy a zaplní kúpeľňu sviežou vôňou na dlhý čas. Vďaka svojej účinnej čistiacej pene je Bref Power Aktiv účinný proti najbežnejším problémom pri WC čistení a ponúka jednoduché hygienické hĺbkové čistenie bez stôp vodného kameňa a nečistôt.

Skladom (3 ks)
Kód: 9000101311570
Značka: Bref
€1,91 / ks €1,59 bez DPH
Kategória: Na WC a kúpeľňu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.8 kg
Výrobca: Henkel
Objem: 700ml
EAN: 9000101311570

Bref Power Aktiv Gel je perfektný na vynikajúce, žiarivé a svieže výsledky čistenia. Čistič toalety odstraňuje vodný kameň, nečistoty a škvrny z okraja toalety a toaletnej misy a zaplní kúpeľňu sviežou vôňou na dlhý čas. Vďaka svojej účinnej čistiacej pene je Bref Power Aktiv účinný proti najbežnejším problémom pri WC čistení a ponúka jednoduché hygienické hĺbkové čistenie bez stôp vodného kameňa a nečistôt. Môže byť použitý ako každodenný čistič na akýkoľvek povrch a tvar toalety. Pre príjemnejšie čistenie a dotyk sviežosti v celej toalete Bref Power Aktiv tiež poskytuje sviežu vôňu oceánu.

HYGIENICKY ČISTÁ: Vďaka silnej čistiacej pene je čistenie bez námahy a Vaša toaleta bude hygienicky čistá bez stopy vodného kameňa a nečistôt.

PRE VŠETKY TOALETNÉ MISY: Bezproblémové a jednoduché použitie pre všetky typy povrchov a tvarov toaliet. Vyhnite sa postriekaniu WC dosky, podlahy alebo iných citlivých povrchov.

JEDNODUCHÉ POUŽITIE: Nová praktická fľaša pre lepšiu manipuláciu s dlhým zaobleným hrdlom zjednodušuje čistenie pod okrajom vašej toalety. Aplikujte gél pod okraj vašej toalety, nechajte pôsobiť a potom použite WC kefu pre najlepšie výsledky. Spláchnite pre získanie žiarivo čistej a bielej toalety.

SILNÝ PROTI SILNÉMU ZNEČISTENIU: Pre dôkladné odstránenie veľkých usadenín, škvŕn a nečistôt nechajte pôsobiť 30 minút. Použite WC kefu pre odstránenie prípadných zvyšných nečistôt.

 

Zloženie < 5 % neiónové tenzidy, Parfum

  • Bezpečnostný uzáver pre deti: Otvorenie: zatlačte uzáver na obidvoch stranách a otočte ho doľava. Zatvorenie: opatrne zatvorte uzáver, kým nebudete počuť kliknutie.
  • Použitie: Nová praktická fľaša na lepšiu manipuláciu s dlhým zaobleným hrdlom zjednodušuje čistenie pod okrajom vašej toalety. Stačí aplikovať gél pod okraj, nechať pôsobiť (pre dôkladné odstránenie veľkých usadenín a nečistôt nechajte pôsobiť 30 minút) a použite WC kefu pre odstránenie prípadných zvyšných nečistôt. Potom spláchnite pre získanie žiarivo čistej a bielej toalety. Vyhnite sa postriekaniu WC dosky, podlahy alebo iných citlivých povrchov.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.