Curaprox 5460 Ultra Soft - zubná kefka

Curaprox CS 5460 Ultra soft

Je ultramäkká zubná kefka s 5460 veľmi jemnými a husto zoradenými vláknami CUREN na čistenie zubov bez bolesti. Unikátny dizajn umožňuje dôkladné vyčistenie celej ústnej dutiny.

Skladom (1 ks)
Kód: 7612412423112
Značka: Curaprox
€4,44 –11 % €3,95 / ks €3,29 bez DPH
Kategória: Zubné kefky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.03 kg
Výrobca: Curaden International AG
Tvrdosť štetín: Ultra Soft
EAN: 7612412423112
3444e308bb1abfac25c77f0bb52ca673
€4,44 –11 %

Curaprox CS 5460 Ultra soft

Je ultramäkká zubná kefka s 5460 veľmi jemnými a husto zoradenými vláknami CUREN na čistenie zubov bez bolesti. Unikátny dizajn umožňuje dôkladné vyčistenie celej ústnej dutiny.

Výhody zubnej kefky Curaprox CS 5460 Ultrasoft:  5460 ultra jemných vlákien CUREN na šetrné čistenie  Šetrne vyčistí aj drobné nerovnosti zubov a ďasnového žliabku  Malá hlavička kefky sa dostane aj k ťažko dostupným miestam  Jednoduchá manipuláciu vďaka osemhrannému profilu držadla  Ohybný krčok umožňuje vytvorenie individuálneho uhla  Odolná voči opotrebovaniu

Použitie:

Kefka by mala byť používaná nielen na čistenie zubov, ale aj ďasien. Kefku treba priložiť na hranicu medzi zubom a ďasnom s vláknami otočenými kolmo na plochu zubu. Následne sa vykonávajú krúživé pohyby jemným tlakom. Takýmto spôsobom sa umyje vnútorná (jazyková) aj vonkajšia (lícna) strana zubu. Krúživými pohybmi sa umyje aj vrchná strana zubu.

Ideálne je pohybovať kefkou len od ďasien k zubom, obzvlášť pri chorých ďasnách alebo citlivých zuboch. Z vrchnej strany len od zadných zubov k predným. Krúživé pohyby sú ale preferované väčšinou pacientov pretože sú ľahšie a rýchlejšie.

Kefku treba pravidelne vymeniť za novú každé 3 mesiace.

ZNAČKA CURAPROX:

Kefky Curaprox sú vyvíjané vo Švajčiarsku podľa nových trendov v zubnej hygiene. Na prvý pohľad vyzerajú oproti výrobkom známych firiem úplne obyčajne. Firma sa zameriava na dokonalú funkčnosť a nie na bezúčelné inovácie vzhľadu, ktoré často slúžia len k nalákaniu zákazníka. Čistiaca časť s vláknami je menšia než býva zvykom. Veľmi jemné na koncoch zaoblené vlákna zabraňujú poškriabaniu skloviny.

Farba štetiniek zubnej kefky Curaprox sa nemusí zhodovať s obrázkom. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.