Dr.Beckmann Gallseife Küchen & Fettreiniger - extra silný čistiací a odmasťovací prostriedok na kuchyňu a spotrebiče 500ml

Dr. Beckmann žlčové mydlo do kuchyne je číslom 1 medzi žlčovými mydlami. Ide o silný odstraňovač mastnôt a škvŕn pre dôkladné vyčistenie takmer všetkých umývateľných povrchov v kuchyni ako sú obkladačky, umelá hmota, sklo, ušľachtilá oceľ, keramika, mramor, kameň. Vďaka prírodným formulám odstraňuje odolné nečistoty rýchlo a bez námahy.

Skladom (2 ks)
Kód: 4008455067612
Značka: Dr.Beckmann
€4,32 –12 % €3,82 / ks €3,18 bez DPH
Kategória: Kuchyňa
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Výrobca: Delta Pronatura
Objem: 500ml
EAN: 4008455067612
dr.b kuch
€4,32 –12 %

Dr. Beckmann žlčové mydlo do kuchyne je číslom 1 medzi žlčovými mydlami. Ide o silný odstraňovač mastnôt a škvŕn pre dôkladné vyčistenie takmer všetkých umývateľných povrchov v kuchyni ako sú obkladačky, umelá hmota, sklo, ušľachtilá oceľ, keramika, mramor, kameň. Vďaka prírodným formulám odstraňuje odolné nečistoty rýchlo a bez námahy. Znášanlivosť pokožky dermatologicky testovaná. Pred použitím dôkladne potraste. Nastriekajte na znečistenú plochu. Pre vytvorenie aktívnej peny: Sklopte sitko, pre poprašok sitko zdvihnite. Nechajte krátko pôsobiť. Rovnomerne rozotrite/vyčistite vlhkou utierkou. S čistou utierkou zotrite, aby zostal povrch vlhký. So suchou utierkou vyčistite dosucha. Pred použitím na lakovaných povrchoch vopred otestujte na neviditeľnom mieste. Nevhodné na povrchy z dreva, akrylu, alumínia a linolea.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.