Duck Fresh Discs Marine - gélový dezinfekčný prípravok na WC vôňa mora 36ml

Umožňuje ľahko udržať toaletnú misu čistú a sviežu. Stačí použiť aplikátor na razítko gélu na disk vo vnútri vašej WC misy. Gél disku je umiestnený tesne pod okrajom. Nie je potrebné sa dotknúť disku alebo misy s rukami, čo umožňuje veľmi hygienickú a rýchlu aplikáciu.

Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
Kód: 5000204965926
Značka: Duck
€3 –18 % €2,47 / ks €2,06 bez DPH
Kategória: WC závesné bloky a gély
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Výrobca: Johnson & Johnson
Prevedenie: Gélový disk
Hmotnosť: 36ml
EAN: 5000204965926
Položka bola vypredaná…
duck marine
€3 –18 %

Umožňuje ľahko udržať toaletnú misu čistú a sviežu. Stačí použiť aplikátor na razítko gélu na disk vo vnútri vašej WC misy. Gél disku je umiestnený tesne pod okrajom. Nie je potrebné sa dotknúť disku alebo misy s rukami, čo umožňuje veľmi hygienickú a rýchlu aplikáciu.

Gélový kotúč sa postupne rozpúšťa po každom spláchnutí, umožňujúce plánované uvoľňovanie čistoty a vône. Každý disk bude trvať až sedem dní a nenecháva zvyšky. Náplň vystačí na dávkovanie 12tich diskov.

Vaša WC misa zostane čistá a svieža - s malou námahou.

Inštrukcie na používanie:

Uistite sa, že je toaleta čistá. 1. Zatlačte nádobku s gélom do modrej rukoväte dávkovača, kým tlačidlo nezacvakne na miesto v prvom otvore.  Odstráňte a uschovajte viečko. 2. Umiestnite dávkovač s otvorenými koncami na vnútornú stenu záchodovej misy, kde počas procesu splachovania prúdi voda. 3. Stlačte tlačidlo a súčasne stlačte modrú rukoväť dávkovača smerom k záchodovej mise, kým tlačidlo nezaskočí do ďalšieho otvoru. Otvor zapadne na miesto. 4. Jednoducho odlepte dávkovač a v záchodovej mise sa prilepí pečať-disk.

Dávkovač opäť uzavrite viečkom  a uskladnite až do ďalšieho použitia. Môže byť atraktívne pre deti po vložení do záchodovej misy. Produkt umiestnite na miesto, ktoré je pre deti najmenej viditeľné. Pomocou splachovania toalety sa disk vždy o niečo rozpustí čím sa uvoľní svieža vôňa a aktivuje sa čistenie. 

  • Zloženie: 1- (2,6,6-trimetyl-3-cyklohexen-l-yl) -2-buten-l-ón a linalool. Môže spôsobiť alergické reakcie. Môže spôsobiť alergické reakcie.    
  • Uchovávajte pri teplote 5 ° C až 40 ° C. Spotrebujte najlepšie do 3 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale. Varovanie. Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhotrvajúcimi účinkami. Obsahuje 1- (2,6,6-trimetylchlórsilán-1,3-cyklohexadien-1-yl) -2-butén-1-on. Môže vyvolať alergickú reakciu. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice / ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.