Durex Intense - kondómy 3ks

Kondómy Durex Feels majú zvýšenú lubrikáciu pre čo najväčší komfort pri používaní. Sú vyrobené z technicky vyspelého Real Feel ™ materiálu, veľmi jemného, pružného a tenšieho latexu, ktorý zachováva výhody veľmi vysokej bezpečnosti a dokonalej citlivosti.

Skladom (1 ks)
Kód: 5052197051766
Značka: Durex
€2,02 –14 % €1,73 / ks €1,44 bez DPH
Kategória: Kondómy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.02 kg
Výrobca: Reckitt Benckiser
Množstvo v balení: 3ks
EAN: 5052197051766
durex intense
€2,02 –14 %

Kondómy Durex Feels majú zvýšenú lubrikáciu pre čo najväčší komfort pri používaní. Sú vyrobené z technicky vyspelého Real Feel ™ materiálu, veľmi jemného, pružného a tenšieho latexu, ktorý zachováva výhody veľmi vysokej bezpečnosti a dokonalej citlivosti.

Najnovší vylepšený model Feel Intimate dostupný v našom obchode je vyrobený podľa nového Durex štandardu, ktorý zabezpečuje ešte vyššiu ochranu a pohodlnejšie použitie pri zachovaní prirodzeného pocitu.

Už po desaťročia sú tieto prezervatívy najpredávanejšíe od Durexu v celej Európe.

Všetky kondómy Durex sú CE certifikované a elektronicky testované.Pre optimálnu bezpečnosť by mal byť výrobok umiestnený na chladnom a suchom mieste chránenom pred slnečným žiarením. Dermatologicky testované.  

Prečo DUREX Durex Feels 3ks

  • Tradičná vysoká dôvera od značky Durex
  • Minimalizovaný zápach po latexe
  • Vyrobené z prírodného priehľadného latexu, zakončené rezervoárom
  • Tvar Easy-On
  • Dermatologicky testované
  • 100 % elektronicky testované

Varovanie:

Dôkladne si prečítajte návod na použitie vo vnútri škatuľky, najmä pokiaľ používate prezervatívy na análny alebo orálny sex. Prezervatív je iba na jedno použitie. Žiadna antikoncepčná metóda vám nemôže poskytnúť 100% ochranu proti otehotneniu, HIV či iným pohlavne prenosným chorobám. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prezervatívy sú zdravotnícke pomôcky.

Použitie:

Prezervatív nasaďte na stoporený penis. Prezervatív nasadzujte pred akýmkoľvek kontaktom medzi penisom a vaginálnou oblasťou. Opatrne odtrhnite jednu stranu balenia tak, aby ste pritom nepoškodili vložený prezervatív. Prezervatív opatrne vyberte. Vzduch uzavretý v prezervatíve môže spôsobiť jeho prasknutie. Stlačte preto koniec prezervatívu medzi palcom a ukazovákom a nasaďte prezervatív na stoporený penis tak, aby navinutie bolo na vonkajšej strane. Prezervatív jemne odviňte po celej dĺžke penisu, pričom stále pridržiavajte jeho konček. Presvedčte sa, či prezervatív zostáva celý čas nasadený. Ak dôjde k jeho stiahnutiu, je treba pre ďalšie pokračovanie styku použiť nový prezervatív. Penis vytiahnite hneď po vyvrcholení. Prezervatív pritom pevne pridŕžajte pri koreni penisu. Prezervatív stiahnite až po úplnom vytiahnutí penisu. Použitý prezervatív zabaľte do papierového obrúska a hygienicky ho odstráňte (nesplachujte ho do toalety).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.