Fotokameň s vlastnou potlačou cca 30x16cm - kameň (štiepaná bridlica) s Vašími fotografiami

Chceš podarovať skutočne originálny darček, ktorý nemá skoro nikto ??? Nevieš sa rozhodnúť čo by to malo byť ??? Vyskúšaj fotkami potlačenú štiepanú bridlicu! Pozor, nejedná sa o žiadnu umelú napodobeninu kameňa, ale o skutočnú štiepanú bridlicu, na ktorú Ti potlačíme čo len budeš chcieť.

UV lak ?
Možnosti doručenia
Skladom (1 ks)
Kód: 1476
€15 / ks €12,50 bez DPH
Kategória: Fotokamene s vlastnou potlačou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Rozmery: cca 22x12cm
Fotokamen30x16
Novinka Tip

Teraz trošku podrobnejšie :

  • Pomocou tlačítka Pridať prílohu, nahraj všetky obrázky, ktoré by si chcel na kameni mať (Pozor maximálny počet príloh je 5). Ak by si však potreboval poslať  viacej príloh tak to doriešime následne ako budeme spolu dávať dokopy dizajn, pretože skôr ako ti niečo vyrobíme ti najskôr pošleme vizualizáciu na schválenie. No nebudeš predsa kupovať mačku vo vreci.

  • perfektné to bude keď nám k tomu dáš aj nejaký pokec napríklad, chceš vytvoriť koláž zo všetkých fotiek, alebo chceš použiť len tri fotky z piatich a návrh a ich výber necháš na nás a podobne... Takto budeme vedieť v čo najkratšom čase ti pripraviť vizualizáciu.

  • keď ti od nás na mail príde vizualizácia, buď ju schváliš a my sa vrhneme do výroby, alebo nám odpíšeš, čo máme zmeniť, upresníš svoju predstavu, a my na tom zamakáme a takto to dotiahneme až do úplnej dokonalosti.... 

Ak by sa nám predsa len nepodarilo vyhovieť Tvojím predstavám... nevadí... rozídeme sa v dobrom a ty nič neplatíš. Tak na čo ešte čakáš ?! V najhoršom za to nič nedáš!!!

Vyskúšaj nás a uvidíš, že o chvíľu budeš mať ten najoriginálnejší a najúžasnejší darček.

 

 

Ak máš záujem o viac kusov kameňov, neváhaj nás kontaktovať na orders@krya.sk alebo telefonicky na 0944 204 562 a vyžiadaj si od nás cenovú ponuku šitú na mieru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.