Glanz Meister SpezialSalz- hrubozrnná soľ do umývačky riadu 1200g

Glanz Meister hrubozrnná soľ do umývačky riadu. Extra veľká. Predchádza v umývačke vzniku vodného kameňa, tým ju chráni a zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na riade. Obsahuje Zinok na ochranu pred koróziou.

Skladom (6 ks)
Kód: 4260418931471
Značka: Glanz Meister
€2,27 –13 % €1,97 / ks €1,64 bez DPH
Kategória: Soľ do umývačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.3 kg
Výrobca: Madel S.p.A.
Hmotnosť: 1,2kg
EAN: 4260418931471
haushalt spuelen glanzmeister spuelmaschinen spezial salz 12kg
€2,27 –13 %

Hrubozrnná soľ do umývačky riadu. Extra veľká. Predchádza v umývačke vzniku vodného kameňa, tým ju chráni a zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na riade.

Nezabúdate počas pravidelnej údržby vašej umývačky riadu na doplnenie soli? "Ale ja predsa používam tablety do umývačky, ktoré už soľ obsahujú.", Hovoríte si. To je však veľký omyl - soľ obsiahnutá v tabletách rozhodne nestačí.

Každá umývačka riadu pravidelne vykonáva prepláchnutie zmäkčovača. Ak však v zásobníku nie je doplnená soľ, po nejakej dobe dôjde k poškodeniu zmäkčovača vody. Takéto poškodenie nevnímame hneď, rovnako ako usadený vodný kameň na riad, ale poškodenie zmäkčovače umývačky riadu nie je vôbec lacnou záležitosťou na opravu.

Dbajte preto na prevenciu, a dopĺňajte do umývačky soľ, aby ste predišli vzniku vodného kameňa v umývačke, čím tiež umývačku ochránite. Soľ do umývačky tiež zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na riade. A to aj keď nemáte tvrdú vodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.