Lenor Sensitive (citlivá) – aviváž 60PD 1,8L

S Lenorom môžete svojej pokožke dopriať hebkosť a hýčkanie, ktorú si zaslúži. Aviváž Lenor sa stará o tú najcitlivejšiu pokožku celej vašej rodiny vrátane tých najmenších a najcitlivejších. Aviváž Sensitive vás svojou vôňou bielych kvetov zahalí do pocitu hebkosti.

Skladom (1 ks)
Kód: 8001841375564
Značka: Lenor
€3,23 / ks €2,69 bez DPH
Kategória: Aviváže
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.84 kg
Počet pracích dávok: 60
Objem: 1,8L
Hypoalergénny: Áno
S dezinfekčnou prísadou: Nie

S Lenorom môžete svojej pokožke dopriať hebkosť a hýčkanie, ktorú si zaslúži. Aviváž Lenor sa stará o tú najcitlivejšiu pokožku celej vašej rodiny vrátane tých najmenších a najcitlivejších. Aviváž Sensitive vás svojou vôňou bielych kvetov zahalí do pocitu hebkosti. Vhodné pre osoby s citlivou pokožkou. Kolekcia Lenor Sensitive sa ideálne hodí na detskú a citlivú pokožku.Vlastnosti: 60 dávok vhodné pre osoby s citlivou pokožkou hypoalergénna akreditované organizácií Skin Health Alliance (Aliancia pre zdravie pokožky) dermatologicky testované.

POUŽITIE: pridajte do posledného plákania. Dávkovanie pre 4-5 kg ​​bielizne: 30 ml pre mäkkú bielizeň; 6-8 kg: 45 ml pre mäkkú bielizeň, 60 ml pre extra mäkkú bielizeň.

VAROVANIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte styku s očami. Pri zasiahnutí očí dôkladne vypláchnite vodou. Prípravok neprehĺtajte. Pri požití vyhľadajte lekársku pomoc. Môže vyvolať alergickú reakciu. Používajte na záverečné plákanie bielizne. Po použití si umyte ruky. Uchovávajte v suchu pri teplotách od 5 °C do 25 °C. Nenanášajte aviváž na bielizeň, ale do zásobníka práčky určenej na tento účel.

 

Objem balenia: 1,8L = 60 praní

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.