O.B. ProComfort mini - hygienické tampóny 16ks

Hygienické tampóny O.B, ktoré sú určené pre normálne krvácanie. Dodajú vám pocit sviežosti a sebaistoty, vďaka ochranným krídelkám Dynamic fit, ktoré sa jemne rozvinú a prispôsobia telu. Tekutina je z krídeliek vedená do jadra tampónu, kde ju absorbujú vlákna tampónu. Vďaka krídelkám zostávajú tampóny spoľahlivo na mieste. Umožňujú pohodlné zavádzanie a vyberanie tampónu.

Skladom (1 ks)
Kód: 3574660244168
Značka: O.B. ProComfort
€2,28 –13 % €1,99 / ks €1,66 bez DPH
Kategória: Tampóny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.04 kg
Výrobca: Johnson & Johnson
Množstvo v balení: 16ks
EAN: 3574660244168
ob mini
€2,28 –13 %

O.B. ProComfort™ umožňujú jednoduché zavádzanie a vyberanie vďaka jedinečnému povrchu SilkTouch™ a zaisťujú spoľahlivú ochranu vďaka unikátnej technológii Dynamic Fit™ s 3D expanziou – tampón sa prispôsobí tvaru a pohybom tela a s pomocou zámkových drážok účinne odvádza tekutinu dovnútra do hornej časti tampónu.
Tampóny o.b.® ProComfort™ Mini sú veľmi malé a úzke, a majú zaoblenú špičku pre najjednoduchšie zavádzanie.
Vďaka tomu je ich použitie veľmi jednoduché a pohodlné v dňoch so slabšou menštruáciou alebo pri prvom použití tampónov. Tampóny o.b.® ProComfort™ Mini sú vhodné pre dievčatá, ktoré s používaním tampónov začínajú, a pre dni so slabým až stredne silným krvácaním.

 

Hygienické tampóny pre dni so slabšou menštruáciou alebo pri prvom použití tampónov – vhodné pre dievčatá, ktoré s používaním tampónov začínajú.

  • umožňujú jednoduché zavádzanie a vyberanie vďaka povrchu SilkTouch™
  • zaisťujú spoľahlivú ochranu vďaka technológii Dynamic Fit™ s 3D expanziou – tampón sa prispôsobí tvaru a pohybom tela a s pomocou zámkových drážok účinne odvádza tekutinu dovnútra do hornej časti tampónu
  • používanie je jednoduché a pohodlné, a to aj v dňoch slabšej menštruácie
  • veľmi malé a úzke, a majú zaoblenú špičku pre najjednoduchšie zavádzanie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.