Šálka s vlastnou potlačou - bledozelená s bledozeleným klasickým uškom

Chceš šálku s vlastnou potlačou ??? Nie je nič ľahšie !!! Nahraj svoj motív a niečo nám k tomu napíš. My ti návrh pripravíme na tlač odobríme si ho navzájom a keď budeš spokojný, tak ti ho vyrobíme a pošleme. Keď spokojný nebudeš nič sa nedeje... platíš až za hotovú vec.

Skladom (10 ks)
Kód: 1482
€7,20 / ks €6 bez DPH
Kategória: Šálky s vlastnou potlačou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.4 kg
Farebné prevedenie šálky: Farebné s farebným klasickým uškom
Priemer: 82mm
Výška: 96mm
Objem: 330ml
Veľkosť potlače: 205x96mm
Šalka bledozelena uško normal
Novinka Tip

Teraz trošku podrobnejšie :

  • Pomocou tlačítka Pridať prílohu, nahraj všetky obrázky, ktoré by si chcel na šálke mať (Pozor maximálny počet príloh je 5). Ak by si však potreboval poslať  viacej príloh tak to doriešime následne ako budeme spolu dávať dokopy dizajn, pretože skôr ako ti niečo vyrobíme ti najskôr pošleme vizualizáciu na schválenie. No nebudeš predsa kupovať mačku vo vreci.

  • perfektné to bude keď nám k tomu dáš aj nejaký pokec napríklad, chceš vytvoriť koláž zo všetkých fotiek, alebo chceš použiť len tri fotky z piatich a návrh a ich výber necháš na nás a podobne... Takto budeme vedieť v čo najkratšom čase ti pripraviť vizualizáciu.

  • keď ti od nás na mail príde vizualizácia, buď ju schváliš a my sa vrhneme do výroby, alebo nám odpíšeš, čo máme zmeniť, upresníš svoju predstavu, a my na tom zamakáme a takto to dotiahneme až do úplnej dokonalosti.... 

Ak by sa nám predsa len nepodarilo vyhovieť Tvojím predstavám... nevadí... rozídeme sa v dobrom a ty nič neplatíš. Tak na čo ešte čakáš ?! V najhoršom za to nič nedáš!!!

Vyskúšaj nás a uvidíš, že o chvíľu budeš vyškerený piť svoj obľúbený nápoj za svojej šálky.

 

 

Ak máš záujem o viac kusov šálok, neváhaj nás kontaktovať na orders@krya.sk alebo telefonicky na 0944 204 562 a vyžiadaj si od nás cenovú ponuku šitú na mieru.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.