Silan Fresh Spring – aviváž 72PD 1,8L

Vychutnajte si nežnú sviežosť jarného dňa. Až 140 dní ešte intenzívnejšej sviežosti a neuveriteľnej jemnosti. 140 dní ešte intenzívnejšej sviežosti.

Skladom (1 ks)
Kód: 9000101381306
Značka: Silan
€2,99 / ks €2,49 bez DPH
Kategória: Aviváže
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.885 kg
Počet pracích dávok: 72
Objem: 1,8L
Hypoalergénny: Nie
S dezinfekčnou prísadou: Nie

Vychutnajte si nežnú sviežosť jarného dňa. Až 140 dní ešte intenzívnejšej sviežosti a neuveriteľnej jemnosti. 140 dní ešte intenzívnejšej sviežosti.

Aj Vaša bielizeň by mala prispievať k vašej každodennej pohode - veď môže byť tak hebká a nádherne sviežo voňať. Objavte sviežosť nového Silanu hneď teraz! Vychutnajte si až 140 dní sviežosti bielizne. * 140 dní sviežosti v skrini. Efekt kapsulí.

S jedinečnými parfumovanými perlami

Parfumované perly obsiahnuté v avivážach Silan prenikajú do Vášho oblečenia počas prania. Keď potom svoje oblečenie oblečiete, neustále uvoľňujú svoju sviežu vôňu, aby ste sa mohli z pocitu čerstvo čistej bielizne tešiť oveľa dlhšie ako kedykoľvek predtým, a to pri každom pohybe alebo dotyku.

Správne dávkovanie

Jednoducho sa riaďte pokynmi na etikete výrobku. Dávkovanie Silanu je veľmi jednoduché. Správne množstvo jednoducho odmerajte pomocou uzáveru fľaše. Silan pred použitím nerieďte. Aviváž nalejte z fľaše priamo do viečka a potom do priehradky na aviváž v práčke. 30 ml pre hebké prádlo (pranie v práčke) 45 ml pre veľmi hebké prádlo (pranie v práčke) 15 ml pre hebké prádlo (ručné pranie)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.