SMART Wash - handričky zachytávajúce farbu pri praní 20ks

Obrúsky zachytávajúce farbu pri praní. Koniec zafarbenému prádlu. S týmito obrúskami sa Vám už žiadne prádlo nezafarbí. Obzvlášť vhodné pri praní prádla, ktoré sa skladá z viacfarebných látok.

Skladom (4 ks)
Kód: 5060411611139
Značka: Smart Wash
€2,42 / ks €2,02 bez DPH
Kategória: Handričky zachytávajúce farbu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.06 kg
Výrobca: Gemstone Products Ltd.
Množstvo v balení: 20ks
EAN: 5060411611139
SMART Wash  - handričky zachytávajúce farbu pri praní 20ks
Novinka

Koniec s oblečením, ktoré púšťa farbu!

Textílie, ktoré púšťajú farbu môžu byť veľmi namáhané pri každom praní.

Doposiaľ vyžadovali často náročné triedenie podľa farieb.

Vďaka obrúskom zachytávajúcim farby možno bez obáv prať spoločne aj farebné prádlo.

  • Spôsob použita: 1. Umiestnite 1 utierku do bubna práčky pred vložením bielizne. Použite 3-4 utierky na pranie oblečenia nového, tmavého, alebo na prádlo s tendenciou strácať farbu. 2. Použite prací prostriedok ako obvykle a nastavte cyklus prania. 3. Po skončení prania obrúsok vyhoďte. Počas prania textílií horúca voda a detergent vyplachujú z oblečenia farbivá, ktoré sa dostávajú do vody. Fraby sa miešajú, prenášajú sa na ďalšiu bielizeň a strácajú svoju intenzitu. Obrúsky boli špeciálne vytvorené s účelom eliminácie problému spojeného z látkami, ktoré púšťajú farbu. Pôsobia ako magnet, priťahujú farbivá a špinu plávajúcu vo vode. Vďaka obrúskom zachytávajúcich farby môžete bez obáv prať farebné oblečenie. Môžu sa používať na pranie v práčke aj pri ručnom praní. Obrúsky zachytávajúce farby sú biologicky rozložiteľné a bezpečné pre životné prostredie.
  • Bezpečnostné opatrenia: Tmavé oblečenie vyrobené napr.: z denimu, by mali byť prané samostatne. Riaďte sa vždy pokynmi výrobcu uvedenom na vysačke. Účinnosť obrúskov zachytávajúcich farby nie je zaručená v prípade prania väčších, tmavých látok, ktoré majú tendenciu strácať svoju farbu. Nové oblečenie by sa malo prať vždy samostatne, lebo môže strácať väčšie množstvo farbiva.

Uchovávajte mimo dosahu detí.

Praktické tipy: pre zaistenie optimálnej funkcie obrúskov zachytávajúcich farby sa odporúča používať 3-4 obrúsky na jedno pranie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.