Somat Spezial-Salz - soľ do umývačky 1,2kg

Soľ do umývačky riadu. Predchádza v umývačke vzniku vodného kameňa, tým ju chráni a zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na riade.

Skladom (3 ks)
Kód: 4015000309585
Značka: Somat
€2,15 –19 % €1,74 / ks €1,45 bez DPH
Kategória: Soľ do umývačky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.3 kg
Výrobca: Henkel
Hmotnosť: 1,2kg
EAN: 4015000309585
somat spezialsalz 12 kg
€2,15 –19 %

Somat soľ do umývačky riadu. Predchádza v umývačke vzniku vodného kameňa, tým ju chráni a zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na riade.

Nezabúdate počas pravidelnej údržby vašej umývačky riadu na doplnenie soli? "Ale ja predsa používam tablety do umývačky, ktoré už soľ obsahujú.", Hovoríte si. To je však veľký omyl - soľ obsiahnutá v tabletách rozhodne nestačí.

Každá umývačka riadu pravidelne vykonáva prepláchnutie zmäkčovača. Ak však v zásobníku nie je doplnená soľ, po nejakej dobe dôjde k poškodeniu zmäkčovača vody. Takéto poškodenie nevnímame hneď, rovnako ako usadený vodný kameň na riad, ale poškodenie zmäkčovače umývačky riadu nie je vôbec lacnou záležitosťou na opravu.

Dbajte preto na prevenciu, a dopĺňajte do umývačky soľ, aby ste predišli vzniku vodného kameňa v umývačke, čím tiež umývačku ochránite. Soľ do umývačky tiež zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na riade. A to aj keď nemáte tvrdú vodu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.