Tesori d’Oriente Byzantium formula concentrata – aviváž 38PD 760ml

Vydajte sa s nami na imaginárnu cestu do legendárneho mesta Byzancia, súčasného Istanbulu, kde medzi honosnými palácmi ožiarenými odrazmi zlata a drahých kameňov vznikali parfumy z najvzácnejších kvetín a živíc. 

Skladom (2 ks)
Kód: 8008970055237
€4 –10 % €3,60 / ks €3 bez DPH
Kategória: Aviváže
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.81 kg
Výrobca: Conter s.r.l.
Počet pracích dávok: 38
Objem: 760ml
Hypoalergénny: Nie
S dezinfekčnou prísadou: Nie
EAN: 8008970055237
Tesori d’Oriente Byzantium formula concentrata – aviváž 38PD 760ml
Novinka
€4 –10 %

Luxusná exluzívna vôňa čiernej ruže a labdana

  • podstatu čiernej ruže vo svojej najvzácnejšej a najzáhadnejšej verzii pohladia teplé tóny Labdano
  • hladí vašu bielizeň a zanecháva ju jemnú a dlho voňajúcu
  • jeho krémová receptúra bez farbív uvoľňuje tkanivá a uľahčuje žehlenie

Vydajte sa s nami na imaginárnu cestu do legendárneho mesta Byzancia, súčasného Istanbulu, kde medzi honosnými palácmi ožiarenými odrazmi zlata a drahých kameňov vznikali parfumy z najvzácnejších kvetín a živíc. Cisársky dvor v Byzantskej ríši bol vždy považovaný za nevyčerpateľný zdroj inšpirácie na výzdobu palácov, mozaík a drahých šperkov. Rovnako tak aj na výrobu parfumov.

Omamná a vzácna vôňa. čierna ruža vo svojej najvzácnejšie a najzáhadnejšie verzii je hýčkaná teplými tónmi Labdanum, aby vytvorila čarovnú a mnohotvárnu esenciu, rovnako ako byzantská mozaika.    

Čierna ruža: najtemnejšia a najzáhadnejšia z kráľovien kvetov, rastie iba v tureckom okrese Halfeti. Vďaka špecifickým pôdnym podmienkam a vode získava táto ruža tmavú farbu s červenými alebo bordovými škvrnami, ale dokonalosť predstavuje iba v úplne čiernej podobe.

Labdanum:  patrí medzi základné látky na výrobu parfumov, fixuje jednotlivé vône. Jedna z najdrahších surovín na výrobu parfumov a kozmetiky na svete. Medzi najväčších odberateľov patria Arabi, pre ktorých je symbolom bohatstva. V ich obydliach je používaný ako vykurovadlo. Živicová látka sa získava z listov kríka cistu ladanového(Cistus Creticus). Medzi byzantskými ženami rozšírený rituál krásy pozostával z prípravku labdanového a myrtového oleja, ktorý sa používal ako výživný obklad po kúpeli..    

Upozornenie: dráždi oči, skladujte mimo dosahu detí. Pri zasiahnutí očí okamžite omyte veľkým množstvom vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.